Awp only NZERO

Архив на сървъри.
Аватар
нЗеро
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Мар 2020, 22:22
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Awp only NZERO

Мнение от нЗеро » 24 Ное 2021, 14:14

Привет на всички в този хубав форум и най вече на собственика и екипа му с пожелание да ни помага дълги години с професионалното си отношение.
Тъй като вече почти не останаха хубави Sniper сървъри реших да закупя единствено с цел да си убивам времето понеже съм привърженик на този тип сървъри.
Не се стремя към конкуренция или лична облага, единствената цел е Забавление!
Сървъра носи името NZERO, понеже не съм към никоя верига, няма и да бъда.
Използвал съм готови плъгини/добавки тъй като не съм скриптър.
Мода не е препълнен с излишни плъгини, който да дразнят играчите. Има няколко играни карти който съм сложил, за разнообразие. Съобщения от рода на " Изпрати смс и ще станеш вип/админ" няма да има, не се целя към облага.
Аз си поемам всички разходи за реклама и хост, не си правя устата някои да ми поема разходите.
Ако някой реши да изпрати смс за реклама, ще съм благодарен и ще оценя жеста му.
За Уеб сайт и форум не мисля да отварям. Евентуално може да има дискорд сървър, които ще си има и отговорник.
Като придобия представлява за играчите и видя тяхната активност, ще им предложа ранк "Админ" за да не бъдат нарушавани правилата и да има равностойна игра.
В последствие ще има и отговрник, които наистина спечели доверието ми и заслужава тази позиция.
Сървъра има още няколко дребни неща които трябва да се довършат!
За Коледа ще направя изненада на най редовния играч като в последствие ще съобщя кога започва играта.
ПС: Още веднъж Благодаря на Екипа на amxx-bg.info
Ако темата нарушава правилата, моля да бъде редактирана. Извинявам се предварително.



IP Address: 91.132.63.21:27016
Up time: 24/7
За въпроси и питанки може да ме добавите в Discord: nZero#1798


Изображение
Последно промяна от нЗеро на 02 Дек 2021, 01:34, променено общо 2 пъти.
name: |AWP BATTLE| # NZERO [BEST MAPS]
IP: 91.132.63.21:27016

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Awp only NZERO

Мнение от s1lata » 27 Ное 2021, 22:12

Уважавам решението ти за стартиране на подобен мод.. тъй като аз съм голям почитател на тези модове и имам такъв сървър. Има голям потенциал в тези сървъри съдейки по посещението при мен. Зависи как си нагласиш модчето да е приятно за игра и ще имаш успех. Бих ти помогнал,подсказал как да го поразвиеш.

По темата: Сървъра ми хареса,изчистен и приятен за игра. Съветвам те да не увеличаваш слотовете, защото при 32/32 лагва на повечето awp мапове "awp_india" от личен опит ти го казвам.

Аватар
нЗеро
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Мар 2020, 22:22
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Awp only NZERO

Мнение от нЗеро » 05 Дек 2021, 19:21

- Премахнат е /shop плъгина, които беше абсолютно ненужен
- Добавена е viewtopic.php?t=4478
- На 3 убийства дава по една [HE]

Доста хора вече казаха, че са доволни от сървъра и вече си има редовни играчи и върви доста добре. Заповядайте.
name: |AWP BATTLE| # NZERO [BEST MAPS]
IP: 91.132.63.21:27016

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта