CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Мнение от SmirnoffBG » 07 Дек 2021, 04:19

Здравейте, следкато видях вече неколцина човека, който си нямат понятие от писане на плъгини
да си предлагат услугите в "правенето" на мод, реших да вдигна малко очакванията на хората за такъв вид услуги.

За тези, който не ме знаят:
  • Аз пиша плъгини за цс вече над 5 години, имал съм дозина сървъра и съм помагал на не малък брой хора, особено през 2018-2019.
  • Някой от вас могат да ме знаят от моя плъгин за златни оръжия / златното меню.


Вид услуги, който предлагам:
Цялостно конфигуриране, оптимизиране и правене на сървър - 200-500 лева
До-конфигуриране на вече направен мод - 50-100 лева
И други


В всички услуги е включено правене на плъгин или просто едитване на готов, обсъждане на вариант за баланс между графичните части и лага които ще имат хората, обучение над вградените настройки на сървърът и каквото е нужно друго за да е доволен клиента.

Ако имате някакви въпроси:
  • Discord: smirnoffbg
  • Steam: SmirnoffBG
Последно промяна от SmirnoffBG на 27 Мар 2024, 15:45, променено общо 1 път.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Мнение от iv69 » 08 Дек 2021, 23:55

Ъхъ, туй със стоте и тридесетте лева в общи линии го разбрах, но не вдявам какво точно ще рече: "И други"/в зелено/ ? Какви са тези други неща? Малко подробности ще може ли за това "И други" или е тайна, а и за "таксите" - ще може лии там някакво инфо какви такси имаш и за "другите неща"... , или пък, да си го разбира всеки индивидуално - кой както му е кеф(може би кой колко даде... или "според човека") ??

Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Мнение от SmirnoffBG » 09 Дек 2021, 03:46

Благодаря, че зададе тоя въпрос не помислих, че ще се зачудят толкова хората :lol:
Като цяло рекламирам услугите си за направата на мод основно, зашото постоянно ми пишат да им оправям модовете, а мен все ме мързи.
Под и друго визирам ако ви трябват някакви други скриптърски услуги, като например сега един пич ми писа да му направя плъгин за статистика, които е свързан с SQL база данни.
За такива дребни услуги вече цените издребняват доста, за горе споменатия плъгин взех 5 лева.
Ако желаеш да питаш нещо колко ще ти излезе, пиши на лично.
El-Super Respawn = 87.121.54.85:27016
BG Trewa Respawn = 91.92.137.205:27015

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Мнение от iv69 » 10 Дек 2021, 01:40

SmirnoffBG написа: 09 Дек 2021, 03:46 Благодаря, че зададе тоя въпрос не помислих, че ще се зачудят толкова хората :lol:
Като цяло рекламирам услугите си за направата на мод основно, зашото постоянно ми пишат да им оправям модовете, а мен все ме мързи.
Под и друго визирам ако ви трябват някакви други скриптърски услуги, като например сега един пич ми писа да му направя плъгин за статистика, които е свързан с SQL база данни.
За такива дребни услуги вече цените издребняват доста, за горе споменатия плъгин взех 5 лева.
Ако желаеш да питаш нещо колко ще ти излезе, пиши на лично.
Ъхъ, благодаря за инфото. Полезно бе все пак, и ако ми потрябва някой плъгин, може пък наистина и да те потърся :beer: ! Не изглежда чак толкова скъпо...

Аватар
xteR
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 11 Апр 2021, 19:34
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

CS 1.6 услуги от SmirnoffBG

Мнение от xteR » 12 Дек 2021, 03:34

+1 vouch ! Много сериозен и точен човек ! Платих му колкото трябва и веднага ми свърши работа !
CS-GODL!KE
Server IP ---->>>> 45.144.155.72:27015

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта