Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от Marinovv » 04 Сеп 2018, 21:00

Хора, радвам се, че на таим омраза помежду си. Това дори съвсем не е спор, а просто информативен коментар. За съжаление мислих последния ми коментар да е последен, но OciXCrom ме накара отново да пиша по темата с неговия плъгин. :clap:

Темата вече стана хумористична за мен :lol: . И не, не съм тествал набързо плъгинът на Oci XP-Best Player MOTD. Преди го ползвах често и съм го забелязал, че винаги ти показва статистиката за теб от /rankstats или както казвате /mystats. Тествано на повече от един монитор и не изкарва статистика, за най - добър играч, а специално за теб. Доста съм умен и знам кога ползвам плъгин за пари и плъгин за respawn. Точно този плъгин съм ползвал. Жалко, че не бях направил тогава снимки с доказателство, че моето твърдение е вярно.

Както и да е. Сега не го ползвам отдавна, но няма да спамя излишно да стават романи. И може би проблемът е бил в мен, защото ползвам Statsx Shell Ultimate от този сайт. Може би точно тази система за топовете прави така, че плъгинът на Oci да работи на друг принцип. Както ще да е.

Поздрави на всички и ни най - малко не приемайте лично нищо. :beer:
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от iv69 » 04 Сеп 2018, 22:29

antonstoqnovv написа: 04 Сеп 2018, 19:27 Какво стана работи ли :P
Не ! Компилирах кода , направих текстовия файл в congids .... Но , май има нещо...

Аватар
antonstoqnovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 15 Окт 2017, 10:40
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от antonstoqnovv » 04 Сеп 2018, 22:32

iv69 написа: 04 Сеп 2018, 22:29
antonstoqnovv написа: 04 Сеп 2018, 19:27 Какво стана работи ли :P
Не ! Компилирах кода , направих текстовия файл в congids .... Но , май има нещо...
Хмм ем кажи какво му е ,грешки дава ли и т.н и ще чакаме да го види някой да го поправи
:dance: connect 88.99.12.243:27019 :dance:

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от iv69 » 04 Сеп 2018, 22:38

Marinovv написа: 04 Сеп 2018, 21:00 Хора, радвам се, че на таим омраза помежду си. Това дори съвсем не е спор, а просто информативен коментар. За съжаление мислих последния ми коментар да е последен, но OciXCrom ме накара отново да пиша по темата с неговия плъгин. :clap:

Темата вече стана хумористична за мен :lol: . И не, не съм тествал набързо плъгинът на Oci XP-Best Player MOTD. Преди го ползвах често и съм го забелязал, че винаги ти показва статистиката за теб от /rankstats или както казвате /mystats. Тествано на повече от един монитор и не изкарва статистика, за най - добър играч, а специално за теб. Доста съм умен и знам кога ползвам плъгин за пари и плъгин за respawn. Точно този плъгин съм ползвал. Жалко, че не бях направил тогава снимки с доказателство, че моето твърдение е вярно.

Както и да е. Сега не го ползвам отдавна, но няма да спамя излишно да стават романи. И може би проблемът е бил в мен, защото ползвам Statsx Shell Ultimate от този сайт. Може би точно тази система за топовете прави така, че плъгинът на Oci да работи на друг принцип. Както ще да е.

Поздрави на всички и ни най - малко не приемайте лично нищо. :beer:
Не знам , не споря, може пък и да има нещо вярно в думите ти. И аз сега съм с статс-шел, но отскоро , а когато ползвах плъгина не бях... Но поне тогава, поне с обкновния ми статс-плъгин наистина функционираше точно както обясни Оцикс> Ни повече ни по-малко ....
Предлагам това да е последния коментар на тази тема за стария плъгин. Няма значение, според мен - важното е сега да видим какво ще стане с тази моя нова идея... И не знам защо но засега не ми тръгва досега направеното по нея ?

Добавено преди 3 минути 2 секунди:
p.s Охх, намерих си грешка- неправилно съм написал името на текстовия файл . Сйжалявам . Утре ще ви информирам дали всичко е ОК. Лека!!!
Последно промяна от 1fRaNkkK на 04 Сеп 2018, 22:59, променено общо 1 път.
Причина: Какво си цитираш предишното мнение..? Премахнат излишен цитат, толкова излишен, че следващо нарушение(каквото и да е) ще получиш предупреждение.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от OciXCrom » 05 Сеп 2018, 00:52

@Marinov - никой не се заяжда или спори, или поне не аз. Не си разбрал как работи плъгина. В него има две различни статистики които се показват в отделни MOTD прозорци. Едната е когато напишеш командата /mystats и тя показва твоята статистика в MOTD прозорец (снимка). Другата се показва в края на мапа и съдържа статистиката на играча който е направил най-добър резултат за време на мапа, както и победилият отбор (снимка).

@iv69 - извинявай, забравих да добавя наградата. Обнових кодовете в първото ми мнение. Наградата трябва да я настроиш от файла configs/RankSystem.ini, като в [XP Rewards] раздела добавиш на нов ред bestplayer = 200 (200 е наградата, можеш да я направиш колкото искаш).

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от iv69 » 05 Сеп 2018, 11:13

OciXCrom™ написа: 05 Сеп 2018, 00:52 @Marinov - никой не се заяжда или спори, или поне не аз. Не си разбрал как работи плъгина. В него има две различни статистики които се показват в отделни MOTD прозорци. Едната е когато напишеш командата /mystats и тя показва твоята статистика в MOTD прозорец (снимка). Другата се показва в края на мапа и съдържа статистиката на играча който е направил най-добър резултат за време на мапа, както и победилият отбор (снимка).

@iv69 - извинявай, забравих да добавя наградата. Обнових кодовете в първото ми мнение. Наградата трябва да я настроиш от файла configs/RankSystem.ini, като в [XP Rewards] раздела добавиш на нов ред bestplayer = 200 (200 е наградата, можеш да я направиш колкото искаш).
Благодаря ! Тества се ! Ще пиша за резултати !

Добавено преди 31 минути 55 секунди:
iv69 написа: 05 Сеп 2018, 09:42
OciXCrom™ написа: 05 Сеп 2018, 00:52 @Marinov - никой не се заяжда или спори, или поне не аз. Не си разбрал как работи плъгина. В него има две различни статистики които се показват в отделни MOTD прозорци. Едната е когато напишеш командата /mystats и тя показва твоята статистика в MOTD прозорец (снимка). Другата се показва в края на мапа и съдържа статистиката на играча който е направил най-добър резултат за време на мапа, както и победилият отбор (снимка).

@iv69 - извинявай, забравих да добавя наградата. Обнових кодовете в първото ми мнение. Наградата трябва да я настроиш от файла configs/RankSystem.ini, като в [XP Rewards] раздела добавиш на нов ред bestplayer = 200 (200 е наградата, можеш да я направиш колкото искаш).
Благодаря ! Тества се ! Ще пиша за резултати !
Оцикс, искам да попитам: За какава продължителност(като секунди) е настроен модт-прозореца да излиза накрая и има ли някакво влияние върху това- колко ми е mp_chattime ... 0 ми е в момента и дали влияе или не !?

Добавено преди 59 минути 28 секунди:
Плъгина работи, но имам проблем с MOTD прозореца(остава ми прозрачно накрая, защото никога и изобщо не съм правил MOTD прозорци досега, особенно пък и с този текстови файл и не мога да се справя :( . Иначе и наградата си настроих, но... Не ми се смейте моля, съжалявам, но помощ !?

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от OciXCrom » 05 Сеп 2018, 16:11

Появява се веднага след като се появи scoreboard-а в края. Настройката mp_chattime определя след колко секунди от появяването на scoreboard-а ще се смени картата. Минимумът е 1 секунда обаче, тъй че тази 0 която си сложил няма ефект и се счита за 1.

Какво имаш предвид под "остава ми прозрачно"? Качи файла да видим какво си направил. Можеш да ползваш този сайт за да видиш как ще изглежда MOTD прозорецът в играта.

Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от iv69 » 05 Сеп 2018, 19:21

OciXCrom™ написа: 05 Сеп 2018, 16:11 Появява се веднага след като се появи scoreboard-а в края. Настройката mp_chattime определя след колко секунди от появяването на scoreboard-а ще се смени картата. Минимумът е 1 секунда обаче, тъй че тази 0 която си сложил няма ефект и се счита за 1.

Какво имаш предвид под "остава ми прозрачно"? Качи файла да видим какво си направил. Можеш да ползваш този сайт за да видиш как ще изглежда MOTD прозорецът в играта.

Изображение
Качвам всичко онова което съм правил, но мотд-прозорец не ми излиза...



bestplayerXP.rar
(2.99 KiB) Свалено 131 пъти
bestplayerXP.rar
(2.99 KiB) Свалено 131 пъти

Аватар
antonstoqnovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 15 Окт 2017, 10:40
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Заявка за XP-Best Player MOTD ?!

Мнение от antonstoqnovv » 05 Сеп 2018, 19:48

Ето на мен как ми излиза прозореца
http://www.img-share.eu/f/images/554/Be ... 168130.png
:dance: connect 88.99.12.243:27019 :dance:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 22 госта