Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от bustA » 31 Яну 2022, 10:54

Объркал са е, имал предвид 5.2.12.425
Едитнал е даже
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от cgozzie » 31 Яну 2022, 19:42

Е аз последната версия пробвах но,влизаш 1 път и след като излезеш и пак искаш да влезеш и до там не пуска..Иначе грешки не дава аватара не излиза и така..
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от iv69 » 01 Фев 2022, 15:23

Е, сега имам версията с която ми се "показват" аватарите на тези клиенти и Authemu засега си работи...Но дори и да спре да работи - точно затова искам такъв плъгин с който да мога да дам някакво "предимство" и да ги отлича играчите с GS-Cliet.
Ще бъде ли някой така добър да напише(ако изобщо може) такъв плъгин за какъвто е пусната темата?
Благодаря предварително!

Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от bustA » 01 Фев 2022, 16:15

iv69 написа: 01 Фев 2022, 15:23 Е, сега имам версията с която ми се "показват" аватарите на тези клиенти и Authemu засега си работи...Но дори и да спре да работи - точно затова искам такъв плъгин с който да мога да дам някакво "предимство" и да ги отлича играчите с GS-Cliet.
Ще бъде ли някой така добър да напише(ако изобщо може) такъв плъгин за какъвто е пусната темата?
Благодаря предварително!
Мое мнение, че варианта с имунитет не е много удачен поради простата причина, че ако се наложи някой админ да бане или гагнатне такъв играч няма да могат.
Вих ти предложил плъгин за промяна на скин за sgclient потребитили.
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от iv69 » 01 Фев 2022, 19:49

bustA написа: 01 Фев 2022, 16:15
iv69 написа: 01 Фев 2022, 15:23 Е, сега имам версията с която ми се "показват" аватарите на тези клиенти и Authemu засега си работи...Но дори и да спре да работи - точно затова искам такъв плъгин с който да мога да дам някакво "предимство" и да ги отлича играчите с GS-Cliet.
Ще бъде ли някой така добър да напише(ако изобщо може) такъв плъгин за какъвто е пусната темата?
Благодаря предварително!
Мое мнение, че варианта с имунитет не е много удачен поради простата причина, че ако се наложи някой админ да бане или гагнатне такъв играч няма да могат.
Вих ти предложил плъгин за промяна на скин за sgclient потребитили.
...тцтцтц, хвана се за тъпия флаг ADMIN_IMMUNITY ли ? На мен ми трябва плъгин който да дава просто някакъв флаг на такъв вид играчи, а аз ако трябва специален ВИП със суперспециален скин ще му сложа на този флаг... Виж за мен не е от значение кой флаг ще е, а самия плъгин, и моля ако няма да пишеш плъгин по темата моля не флуди повече в нея ако обичаш? От коментарите ти полза не видях досега!!!

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от WaLkZ » 01 Фев 2022, 20:01

iv69 написа: 01 Фев 2022, 15:23 Е, сега имам версията с която ми се "показват" аватарите на тези клиенти и Authemu засега си работи...Но дори и да спре да работи - точно затова искам такъв плъгин с който да мога да дам някакво "предимство" и да ги отлича играчите с GS-Cliet.
Ще бъде ли някой така добър да напише(ако изобщо може) такъв плъгин за какъвто е пусната темата?
Благодаря предварително!
Ами да беше казал при теб, коя е въпросната версия.
Малко егоистично поведение от твоя страна.
Това което го искаш е няколко реда код.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от cgozzie » 01 Фев 2022, 20:03

iv69 написа: 01 Фев 2022, 15:23 Е, сега имам версията с която ми се "показват" аватарите на тези клиенти и Authemu засега си работи...Но дори и да спре да работи - точно затова искам такъв плъгин с който да мога да дам някакво "предимство" и да ги отлича играчите с GS-Cliet.
Ще бъде ли някой така добър да напише(ако изобщо може) такъв плъгин за какъвто е пусната темата?
Благодаря предварително!
И коя версия ползваш,виждаш че тук се мъчим да открием версия работеща а ти нищо не споделяш.Или сподели или изобщо не го казвай..
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от iv69 » 01 Фев 2022, 22:22

Ми да беше поне откликнал в последните ми 5 6 "теми" , за последните 5-6 месеца тук поне един, а ? Или аз трябва да се моля за един плъгин, който е няколко минутки работа, а вие искате онова което имат руснаците разьработвано с дни и седмици...и което понякога се продава от скъпо прескъпо.... Не сте ли малко нахални а ?
Не ви искам плъгина - заключете! И когато молите за нещо - бъдете малко по-деликатни, може пък да се подлъжа някак си :) :) :)

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Имунитет за GSClient играчите в сървъра.

Мнение от WaLkZ » 02 Фев 2022, 09:42

Знаеш ли, след този пост си вкара автогол. Всички твои бъдещи теми ще бъдат заключени.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта