Knife Models [XP System & Skills Support]

Одобрените от нас плъгини. Моля, докладвайте ако забележите бъг с някой от плъгините в този раздел.
Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от OciXCrom » 06 Май 2020, 20:46

Вероятно самият мод презаписва гравитацията и скоростта. Качи главния .sma файл за да видя за какво става дума.
Скоростта може да е ограничена и от сървърната настройка sv_maxspeed или клиентската cl_forwardspeed.

Аватар
qwertymi
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 45
Регистриран на: 13 Мар 2020, 19:18
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от qwertymi » 07 Май 2020, 06:46

Хм, изглежда сървъра ограничавал гравитацията на 800, явно затова и по едно време гравитацията на зомбито се губи.

В конфигурационния файл на мода има следното:

// Server mp_autoteambalance 0 // Stop Automatic Balancing (game.cfg) mp_roundover 0 // Must be 0 (game.cfg) mp_round_infinite 0 // Must be 0 (game.cfg) mp_roundrespawn_time 30 // Time that player can respawn as zombie if zombie chosen (game.cfg) sv_maxspeed 400 // Set this more than zombie speed (server.cfg) mp_roundtime 9.0 // Set this same as ze_round_time cvar (server.cfg) mp_freezetime 5 // Set this same as ze_freeze_time cvar (server.cfg)

Когато заместя с тези стойности в server.cfg всичко се оправя. :gamer1:
Извън темата
km_knife_only_skills -- тази настройка няма никакъв ефект в самия плъгин, целта ѝ е да се ползва от страна на съб-плъгини за умения - определя дали уменията ще са активни само докато играчът държи ножа (1) или пък ще са активни за всяко оръжие (0)
Има ли опция при която с която избраната скорост с просто да се изважда при останалите оръжията?
В момента с нож тичам с 250, а с нож с 300. Въпроса ми е дали има начин да се направи когато с ножа тичам с 300 с избрано оръжие пример (300-тежеста на оръжието). Благодаря много.

Edit: И умението на ножа DAMAGE работи само върху играчи. При стени, прозорци, мостове, платформи, врати и прочие си е defalut.
Edit 2: [Knife Models] You have selected the knife Hammer \r|\y+30 SPEED\w. Това има ли начин да се фиксне?

Ако все още има нужда от ze_core.sma, пишете да го пратя! :rolle:
AWP ONLY: 185.148.145.234:27022

Аватар
Wheeze
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 24
Регистриран на: 20 Окт 2018, 18:47
Се отблагодари: 4 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от Wheeze » 16 Юли 2020, 17:06

Здр сега аз изпозлвах този плугин от моя windows host сървъра и нямах никъв проблем но сега минах на linux host и като избирам един нож ми го дава но след като променям оръжието си скина става пак default от какво може да е това ?

Аватар
Orangegame14
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 02 Апр 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 24 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от Orangegame14 » 16 Юли 2020, 17:23

Wheeze написа: 16 Юли 2020, 17:06 Здр сега аз изпозлвах този плугин от моя windows host сървъра и нямах никъв проблем но сега минах на linux host и като избирам един нож ми го дава но след като променям оръжието си скина става пак default от какво може да е това ?
Когато правиш сървър е от голямо значение операционната система. Ако си минал от windows на linux може да се наложи да инсталираш мода наново и ако е ReHLDS, него също да го смениш с версии за linux.

Аватар
atmax
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 492
Регистриран на: 22 Мар 2018, 15:06
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от atmax » 16 Юли 2020, 18:08

Това не е нужно, достатъчно е само да си смени модулите. Не би трябвало да ползва .dll формат.
Извън темата
Не съм сигурен, но проблема може да е от cl_minmodels командата опитай да промениш стойноста на тази команда.
Rest in peace my friend I always will remember you! 🖤👊

Аватар
Wheeze
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 24
Регистриран на: 20 Окт 2018, 18:47
Се отблагодари: 4 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от Wheeze » 16 Юли 2020, 19:02

atmax написа: 16 Юли 2020, 18:08 Това не е нужно, достатъчно е само да си смени модулите. Не би трябвало да ползва .dll формат.
Извън темата
Не съм сигурен, но проблема може да е от cl_minmodels командата опитай да промениш стойноста на тази команда.
ами написах cl_minimodels 1 но няма промяна.
Orangegame14 написа: 16 Юли 2020, 17:23
Wheeze написа: 16 Юли 2020, 17:06 Здр сега аз изпозлвах този плугин от моя windows host сървъра и нямах никъв проблем но сега минах на linux host и като избирам един нож ми го дава но след като променям оръжието си скина става пак default от какво може да е това ?
Когато правиш сървър е от голямо значение операционната система. Ако си минал от windows на linux може да се наложи да инсталираш мода наново и ако е ReHLDS, него също да го смениш с версии за linux.
нямам REHLDS и преинсталирах плугина пак но няма разлика.

Аватар
Orangegame14
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 02 Апр 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 24 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от Orangegame14 » 16 Юли 2020, 19:17

Ако си забелязал, там откъдето си изтеглил мода, независимо какъв, една от първите опции е каква е операционната ти система - Windows или Linux. Ако не си с ReHLDS, пробвай да изтеглиш основния мод на сървъра за Linux.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от OciXCrom » 16 Юли 2020, 23:38

Провери конзолата/логовете за грешки. Не виждам причина за такъв проблем освен ако не си изтеглил АМХХ-а от някакъв калпав сайт.

cl_minmodels е за модели за играчите, не оръжията.

Аватар
Wheeze
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 24
Регистриран на: 20 Окт 2018, 18:47
Се отблагодари: 4 пъти

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от Wheeze » 17 Юли 2020, 17:09

Да от мода има нещо може ли някой да ми предложи някъв друг мод за Linux Centos 6 64 bit.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Knife Models [XP System & Skills Support]

Мнение от OciXCrom » 17 Юли 2020, 20:20

Какъв мод?...

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Одобрени плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта