блокиран интернет достъп

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата версия на играта
Аватар
shototei
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Апр 2020, 10:47
Получена благодарност: 1 път

блокиран интернет достъп

Мнение от shototei » 03 Апр 2020, 10:53

Здравейте,

Инсталирах клиента вчера и като цяло върви много добре, но днес като влязох и не можех да се свържа към никакъв сървър, нито пък ми се показват сървъри в Intern/Favorites графата. Предполагам, че Windows Defender-а го е отчело като вирус и му е забранил достъпа, но не намерих как да му го върна обратно.

Извинявам се, ако не е тук мястото да питам.

Поздрави

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

блокиран интернет достъп

Мнение от WaLkZ » 03 Апр 2020, 11:23

Доколкото знам от други отзиви, defender-a още в началото реве, че е вирус и им блокира играта.
Виж това https://support.microsoft.com/bg-bg/hel ... s-security

Аватар
shototei
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Апр 2020, 10:47
Получена благодарност: 1 път

блокиран интернет достъп

Мнение от shototei » 03 Апр 2020, 12:22

Здрасти,

Пробвах с този пример, но не стана. Мисля, че изключих и defender-а, като му добавих в Registry Editor нова промелнива "DisableAntiSpyware" със стойност "1", но пак не стана. Преинсталирах играта(този път не изрева, че може да е корумпиран софтуер уиндоуса, та заради това си мисля, че съм спрял defender-а), но нищо. Все още нямам сървъри в табовете на играта.

Иначе като се опитам да се конектна директно към IP и все едно се свързва, но стига до процеса, където тегли файлове и спира до там. Ще ровичкам още и дано стане, а ако стане, ще пиша.

Поздрави

Добавено преди 4 минути 37 секунди:
Здравейте,

Открих проблема - имах пуснат Steam. Като го изключих и всичко си тръгна. Не мога да потвърдя обаче дали и другите неща по-горе, които съм направил имат принос към цялата работа.

Можете да затворите темата. Благодаря за всичко!

Поздрави

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост