GSClient 1.6

Аватар
digitalbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 124
Регистриран на: 07 Май 2019, 13:13
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 119 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

GSClient 1.6

Мнение от digitalbg » 23 Окт 2020, 19:13

От горния линк можеш да скиаш koz bira ;d !!!!
45.144.155.100:27020

Аватар
tursqcs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Окт 2020, 18:54
Се отблагодари: 1 път

GSClient 1.6

Мнение от tursqcs » 23 Окт 2020, 19:22

hellmoss написа: 23 Окт 2020, 19:09
tursqcs написа: 23 Окт 2020, 18:58 А как да търсим български сървъри? Само два-три да има и то все празни или с ботове(истински ботове Zbot, Podbot или там както бяха...) и само руски сървъри? Не че са лоши, даже са по забавни от наш'те ама пинга е висок... :headbang: и искат тяхни карти за купуване на вип....
https://www.gametracker.com/search/cs/B ... =50#search
Имах предвид да излизат в интернет графата, изглежда при тази версия има ServerBrowser.dll а не .VDF ей на пример от гейм тракера има няколко пълни с ботове и фейк фулл... :(

Аватар
hellmoss
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Окт 2016, 20:24
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от hellmoss » 23 Окт 2020, 21:15

tursqcs написа: 23 Окт 2020, 19:22
hellmoss написа: 23 Окт 2020, 19:09
tursqcs написа: 23 Окт 2020, 18:58 А как да търсим български сървъри? Само два-три да има и то все празни или с ботове(истински ботове Zbot, Podbot или там както бяха...) и само руски сървъри? Не че са лоши, даже са по забавни от наш'те ама пинга е висок... :headbang: и искат тяхни карти за купуване на вип....
https://www.gametracker.com/search/cs/B ... =50#search
Имах предвид да излизат в интернет графата, изглежда при тази версия има ServerBrowser.dll а не .VDF ей на пример от гейм тракера има няколко пълни с ботове и фейк фулл... :(
Ами освен ако българите не си пратят заявки за ип адресите да ги вкарат в руския мастерсървър няма да видиш бг сървъри.
xLd Zombie Plague -- 46.4.77.125
https://discord.gg/kbjN5JRxWb

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 02 Ное 2020, 13:50

Здравейте хора :)
Имам проблеми с последната версия на този клиент, но никой нищо не казва. Или никой не го интересува или никой не знае, но все пак ще напиша за какво става въпрос.
Първо играта тръгва на моя компютър с черен екран. Windows 7 64 bit
Нито компютъра ми е допотопен , нито видеокартата ми. Струва ми се ,че е проблем с уиндоуса.
Значи единствения начин да подкарам играта , който открих е с "target" команди. Първо правя играта на прозорец -windowed , за да изчезне черния екран, след това и задавам "low video quality" и чак след това вече мога да я ползвам. И това се случва , без значение на каква резолюция я пускам и без значение дали е на "normal" или на "wide screen", но задължително на "low video...".

Второто още по озадачаващо нещо е , че когато си почистя компютъра , остатъчните файлове , регистрите и т.н. , клиента спира да работи и ми изписва това : Изображение

Единственият начин , който открих да го оправя е като си запазя играта в архив. Вадя файловете от архива и ги замествам върху вече инсталираната и прецакана игра и така се оправя, докато пак почистя компютъра...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
hellmoss
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Окт 2016, 20:24
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от hellmoss » 02 Ное 2020, 16:03

Siska написа: 02 Ное 2020, 13:50 Здравейте хора :)
Имам проблеми с последната версия на този клиент, но никой нищо не казва. Или никой не го интересува или никой не знае, но все пак ще напиша за какво става въпрос.
Първо играта тръгва на моя компютър с черен екран. Windows 7 64 bit
Нито компютъра ми е допотопен , нито видеокартата ми. Струва ми се ,че е проблем с уиндоуса.
Значи единствения начин да подкарам играта , който открих е с "target" команди. Първо правя играта на прозорец -windowed , за да изчезне черния екран, след това и задавам "low video quality" и чак след това вече мога да я ползвам. И това се случва , без значение на каква резолюция я пускам и без значение дали е на "normal" или на "wide screen", но задължително на "low video...".

Второто още по озадачаващо нещо е , че когато си почистя компютъра , остатъчните файлове , регистрите и т.н. , клиента спира да работи и ми изписва това : Изображение

Единственият начин , който открих да го оправя е като си запазя играта в архив. Вадя файловете от архива и ги замествам върху вече инсталираната и прецакана игра и така се оправя, докато пак почистя компютъра...
Няма нужда от ежедневно ползване на registry и temp клийнъри да си пазиш системата "прясна", това има плацебо ефект. Изваждайки клиента от архив няма смисъл защото при всяко стартиране клиента прави актуализация чрез интернет и някъде в регистрите създава данни (може би служат за комуникация) освен, че заменя файлове в папката на играта.

Преименувай config.cfg в cstrike на config1.cfg и:

- пробвай да вкараш -nofbo като единствен параметър за пускане (после пробвай със и без Low video..).

- пробвай да вкараш -autoconfig като единствен параметър (без да пипаш друго).

Пробвай режим на съвместимост с други Windows. Ако имаш пуснат Steam, спри го и виж дали продължава ерора от снимката.

Този ли е единствения цс протокол 48 пробван, който създава такъв проблем?
В черния екран можеш ли да отвориш конзолата и напишеш quit да излезе, в смисъл просто е маска, но играта работи или е забило?

Като цяло параметрите би трябвало да имат ефект, ако е черен екран, но не е забило.
xLd Zombie Plague -- 46.4.77.125
https://discord.gg/kbjN5JRxWb

Аватар
Huako
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Дек 2020, 08:34
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Huako » 02 Дек 2020, 08:36

Защо не ми показва аватара?
На български сървъри нямам

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 02 Дек 2020, 12:12

Huako написа: 02 Дек 2020, 08:36 Защо не ми показва аватара?
На български сървъри нямам
Защото трябва в самия сървър да са със gs client...

Аз засега го зарязах този клиент, затова не писах тук в темата , а и не ми е останало време да се занимавам с него...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от WaLkZ » 02 Дек 2020, 12:18

Siska написа: 02 Дек 2020, 12:12
Huako написа: 02 Дек 2020, 08:36 Защо не ми показва аватара?
На български сървъри нямам
Защото трябва в самия сървър да са със gs client...

Аз засега го зарязах този клиент, затова не писах тук в темата , а и не ми е останало време да се занимавам с него...
Първото условие е във въпросният сървър да има инсталиран емулатора, тогава със сигурност ще си виждаш аватара, а ако има и други, които играят с GSClient ще виждаш и техния (ако не са си сложили се вижда просто по подразбиране въпросителен)

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 14 Яну 2021, 11:42

Много хубава таз бета версия , цял живот дето се вика я чакам , защото не ми харесва мерника на 1.6. Досега само с отделен файл беше възможно да се ползва мерника от цсго. Най-после да мога да си стрелям с кеф, но при -beta ми се губи аватара. Защо се губи и как мога да го пусна да се вижда ? Това проблем на бета версията ли е ?
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от WaLkZ » 14 Яну 2021, 20:13

Siska написа: 14 Яну 2021, 11:42 Много хубава таз бета версия , цял живот дето се вика я чакам , защото не ми харесва мерника на 1.6. Досега само с отделен файл беше възможно да се ползва мерника от цсго. Най-после да мога да си стрелям с кеф, но при -beta ми се губи аватара. Защо се губи и как мога да го пусна да се вижда ? Това проблем на бета версията ли е ?
Не знам. Два са като цяло вариантите. Или в бета версията или в емулатора. Има нови версии на емулатора, които съдейки от инфото през gametracker ги тестват. Неофициално е качена една от тях в друг сайт. Може да пробваш.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “GSClient 1.6”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост