Как да подновим нова версия на андройда?

Всичко около Android, iOS и Blackberry.
Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от MaPaXyuA » 18 Яну 2020, 16:34

terrorsecurity.tech написа: 18 Яну 2020, 15:40 Само да ти кажа, че ако телефона ти е гаранционен и ти се опиташ да променяш системни неща в него, то гаранцията отпада автоматично.
Освен това не знам за какво ти е да променяш версията за андроид, като нищо това ще ти помогне да "увеличиш" рамта, нито като цяло ще ти повиши параметрите.
Преди време имах ZTE Blade 3 (гаранционен от Мтел) след 1 месец смених 3 rom-a за ден и най накрая се бъгня телефона. Занесох го в Мтел и след 3 дена ми се оабадиха да отида да си взема новия телефон... явно от мтел неразбраха какво му се е случило...
А щом се отняся до тази тема, апаратите са по на 4-5години и не очаквайте много от тях. Повечето приложения няма да тръгнат на тези телефони, а за да сложиш андроид от 7 нагоре ще ви трябва 4-5гб пространство само за системата.
Изображение

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от HarveyWNvm » 18 Яну 2020, 16:50

Процесора ми е 4.5 UCP. А рам на памета ми е 1 ГБ рам. И щом казваш няма смисъл да подновявам системата на ново. Но искам да знам да ли, ще се поднови автоматично на акуализацийята ми? Защото с 5.1 Android не ми е до кефа защото немога да си свалявам, тези програми който си ги искам аз. Като ги свалям и не мога да ги намеря защото, в устройството ми пише че не съм инсталирал нищо и този файл не съществува. Ето защо исках да си го сменя

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от Goddness » 18 Яну 2020, 17:18

MaPaXyuA написа: 18 Яну 2020, 11:09
nameless. написа: 18 Яну 2020, 01:48 Здравейте, само да попитам, мога ли и аз да си ъпдейтна андроида? Телефона е LG D325, сегашният андроид е 4.4.2
Само официален rom намирам който е на версия 4.2.2(Kitkat) , а твоята в момента Android 4.4.2 (KitKat).
Искаш да кажеш, че няма да мога да си го ъпдейтна?

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от HarveyWNvm » 18 Яну 2020, 17:21

Ще мога, не че да не мога. Но има много време да се занимавам. А +това не съм смартфонец. Просто имах решение да ли ще мога да променя версията на андойда ми....

Аватар
terrorsecurity.tech
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: 15 Фев 2017, 21:53
Получена благодарност: 9 пъти

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от terrorsecurity.tech » 18 Яну 2020, 17:45

HarveyWNvm написа: 18 Яну 2020, 15:53 Виж, имаше таково чудо което променяваше, Android System от Room на системата много ми е малък андройда 5.1. Чесно казано че не ми харесва да съм с такъв андройд. Искам да бъде поне 7.1.1 версия на андройда и рамовете ще бъдат увеличени!
Разбери, че в момента пишеш глупости. Няма как да увеличиш рамта с промяна на рома. Ще увеличиш единствено това - да ти яде още повече рам с нов андроид и половината приложения няма да вървят, вероятно.
RAM не се увеличава с промяна на къстъм ROM.
Ако наистина това си мислиш .... откажи се.

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от MaPaXyuA » 18 Яну 2020, 17:52

HarveyWNvm написа: 18 Яну 2020, 16:50 Процесора ми е 4.5 UCP. А рам на памета ми е 1 ГБ рам. И щом казваш няма смисъл да подновявам системата на ново. Но искам да знам да ли, ще се поднови автоматично на акуализацийята ми? Защото с 5.1 Android не ми е до кефа защото немога да си свалявам, тези програми който си ги искам аз. Като ги свалям и не мога да ги намеря защото, в устройството ми пише че не съм инсталирал нищо и този файл не съществува. Ето защо исках да си го сменя
Не, не очаквай нещо ново за андроида, освен месечни защити или оправяне на бъгове. Явно това е последната версия на адндоид за твоя смартфон. Ако имаше възможно ст да се сложи по-нов адндроид, телефона ти щеше да забива много заради софтуера и самите приложения към няго.
Помисли за следващ апарат след 2018г. По възможност да е чист андроид - Android One
nameless. написа: 18 Яну 2020, 17:18
MaPaXyuA написа: 18 Яну 2020, 11:09
nameless. написа: 18 Яну 2020, 01:48 Здравейте, само да попитам, мога ли и аз да си ъпдейтна андроида? Телефона е LG D325, сегашният андроид е 4.4.2
Само официален rom намирам който е на версия 4.2.2(Kitkat) , а твоята в момента Android 4.4.2 (KitKat).
Искаш да кажеш, че няма да мога да си го ъпдейтна?
Да, производителя е прекратил поддръжката на самия телефон. Това е последната версия на андроид за този телефон.
Помисли за следващ апарат след 2018г. По възможност да е чист андроид - Android One
Изображение

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от HarveyWNvm » 18 Яну 2020, 19:18

Добре, де искам само да знам автоматично ще се акуализирали адройда или трябва да си по играя с него???

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от MaPaXyuA » 18 Яну 2020, 20:26

HarveyWNvm написа: 18 Яну 2020, 19:18 Добре, де искам само да знам автоматично ще се акуализирали адройда или трябва да си по играя с него???
Няма да има по-голяма версия на андроида ти. Това е последния андроид за телефона ти.
Изображение

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Как да подновим нова версия на андройда?

Мнение от HarveyWNvm » 19 Яну 2020, 12:57

Значи, ще се наложи да гледам уроци от How to Fix Changed Adroid!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Мобилни апликации”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта