CRXRanks: Flags Per Level

В този раздел се качват всякакви съб-плъгини, тоест добавки за такива плъгини, които имат собствено API и позволяват изработката на съб-плъгини работещи с тях.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 21 Сеп 2018, 22:36

kennyS написа: 21 Сеп 2018, 22:08 Добре но как на вас ви проработи ранк системата ана мен не е как дая настроя да тръгне!!!
Тя ранксистемата никога не е "проработвала" , тя си работи и винаги си е работила!
По-скоро питаш как аз успях да "я пусна" ли ? Знаеш ли - ще си призная , че и аз някога - много неща не знаех... Или по-точно, някои знаех а за някои - търсех помощ... Май и ти си така сега....И в главата ти е (с извинение) "манджа с гразде" , пълна каша... Ако наистина искаш да се научиш на нещо да го правиш сам - опитай се, да започнеш всичко сам отначало... Вждам , че този "сървър" който ти пускаш -не е твое дело... а и този който ти го е правил -не знае много.... ще ти трябва много, ама много време - да започнеш от нищото и да се научиш... Тук - всичко се поднася точно ясно и правилно... Но за ония които имат желание да се учат, не е тук мястото... Чети, за това как се прави сървър, от първата до псоедната буква...има в интернет стотици и хиляди страници.... инфо -което ще те научи на страшно много неща.... а като научиш много... както и аз научих, после ела и се разрови добре в сайта-опитай се да пускаш теми там където име мястот.. да задаваш въпроси-там където им е мястото и където ще ти обясни всеки с желание и настроение...пиша ти толкова много, но за последно - защото виждам , че желанието ти да научиш нещата и да ги можеш е голямо, но се вижда от километър , че сега в главата ти всичко е една голяма каша....
Просто разбери, с колкото повече неща започнеш да се справяш сам - толкова по=далече ще стигнеш.... но започни от началото и учи едно по-едно нещата.............................
Това е от мен за последно. Ако някога напишеш или запиташ нещо на правилното място и по-правилния начин- с удоволствие ще помагам с каквото мога ...но повече все едно те няма !!! Дано съм ти помогнал и си ме разбрал правилно !!!

Аватар
kennyS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 21 Авг 2018, 22:00

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от kennyS » 22 Сеп 2018, 23:38

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 22 Сеп 2018, 23:45, променено общо 1 път.
Причина: По-добре като не разбираш нищо и си нямаш представа къде се намираш, не се обаждай и внимавай как говориш с хората които се опитват да ти помогнат въпреки факта, че си безнадежден случай.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 12 Авг 2019, 19:45

Кроме, чак сега забелязах, че добавката към събплъгина, за игнориране на предишния флаг при получаване на следващия при следващо ниво - не работи ако квара е настроен така:
crxranks_fpl_strict "1"
Дори опитах и с "0":
crxranks_fpl_strict "0"
но пак си натрупва флаговете...
Проверено - по два пъти и за двата варианта не работи(поне при мен не работи така както е описано), идеи някакви?

p.s. Ако някой е пробвал и му работи, моля да каже за да знам дали е проблема в мен, но се съмнявам малко в това, пък и точно сега си преинсталвах и сървъра, и всичко останало е чисто и точно ... ?

Нещо ... ? :( x)

Аватар
Niiicu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 88
Регистриран на: 24 Апр 2020, 10:01
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 1 път

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от Niiicu » 12 Май 2020, 20:25

Hi,
Where are the flags saved after a player receive flag "t" for exemple?
I can't find in users.ini
CS.AVENGERSCS.RO - Classic

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от OciXCrom » 12 Май 2020, 20:29

They aren't saved anywhere. The plugin adds them dynamically based on the player's level.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Съб-плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта