GAMERBG - Българският форум за игри

Аватар
ITEvolutioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: 24 Юни 2018, 19:29
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от ITEvolutioN » 05 Апр 2020, 18:12

Изглежда си побързал да го споделиш с нас, понеже има доста неща да се попипат, но знам какво е чувството, когато правиш нещо със желание и губиш всякакво търпение да чакаш и на първа възможност го показваш на хората. :gamer3:
Харесва ми идеята, форума е доста изчистен и подреден, не видях излишни категории. Единствено можеш да метнеш някакви подкатегории за игри като WoW например - биндове, макроси, аддонс и тн. То това вече си е твоя работа, но би било по-удобно като ориентиране.
Имаш едно огромно БРАВО от мен, дано да е водещият портал в България, понеже сегашните вече се превърнаха в общи дрънкалници. Следя с интерес. УСПЕХ! :gamer2: :oo

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 18:18

ITEvolutioN написа: 05 Апр 2020, 18:12 Изглежда си побързал да го споделиш с нас, понеже има доста неща да се попипат, но знам какво е чувството, когато правиш нещо със желание и губиш всякакво търпение да чакаш и на първа възможност го показваш на хората. :gamer3:
Харесва ми идеята, форума е доста изчистен и подреден, не видях излишни категории. Единствено можеш да метнеш някакви подкатегории за игри като WoW например - биндове, макроси, аддонс и тн. То това вече си е твоя работа, но би било по-удобно като ориентиране.
Имаш едно огромно БРАВО от мен, дано да е водещият портал в България, понеже сегашните вече се превърнаха в общи дрънкалници. Следя с интерес. УСПЕХ! :gamer2: :oo
Реших да го споделя по точната причина, че не играя толкова много игри и не съм запознат с повечето. Надявам се хората които се включат в проекта да направят точно това което ти посочи "подкатегории за игри като WoW например - биндове, макроси, аддонс и тн". Не съм цъкал WoW и не знам точно как да го формулирам. Колкото повече хора разберат сега и споделят мнение за това как да е подреден и какво да съдържа, толкова по-добре ще е за развитието. Ще се радвам ако споделиш с мен тук или на лично идеите ти за подфоруми към Wow. Благодаря :)

Аватар
ITEvolutioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: 24 Юни 2018, 19:29
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от ITEvolutioN » 05 Апр 2020, 18:25

d3ath2435 написа: 05 Апр 2020, 18:18 Реших да го споделя по точната причина, че не играя толкова много игри и не съм запознат с повечето. Надявам се хората които се включат в проекта да направят точно това което ти посочи "подкатегории за игри като WoW например - биндове, макроси, аддонс и тн". Не съм цъкал WoW и не знам точно как да го формулирам. Колкото повече хора разберат сега и споделят мнение за това как да е подреден и какво да съдържа, толкова по-добре ще е за развитието. Ще се радвам ако споделиш с мен тук или на лично идеите ти за подфоруми към Wow. Благодаря :)
Играта се категоризира на няколко пача (версии) и е добре например подфорумите да са самите пачове. Например Cataclysm, Pandaria, 3.3.5 и тн.; след това всеки пач да си има подраздели като PVP и PVE и всеки един подфорум да има раздели: Addons, Macros, Binds, Quests, Discussions. Май не успях да го опиша както трябва, но да се надявам, че ще ми схванеш идеята. Като цяло това са основните неща.

Ако ще предлагаш платени услуги в сайта, добре е и да вмъкнеш в общите условия политика за плащанията и информация за рефънд.

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от AsusRogStrix » 05 Апр 2020, 22:14

Не полуавам код за активация на профила..!
Изображение Изображение Изображение

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 23:48

AsusRogStrix написа: 05 Апр 2020, 22:14 Не полуавам код за активация на профила..!
Провери си СПАМ папката?

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от AsusRogStrix » 05 Апр 2020, 23:56

и там нямам
Изображение Изображение Изображение

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 06 Апр 2020, 00:10

AsusRogStrix написа: 05 Апр 2020, 23:56 и там нямам
Интересно. gmail или abv ти е пощата? Премахнах за сега активацията чрез поща. Акаунта ти е активен, но не знам защо не си получил емайл. При мен идваха в спам папката (gmail) понеже са били докладвани всички емайли които получават потребителите от Novahost/JumpBG за спам.

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от AsusRogStrix » 06 Апр 2020, 00:19

Gmail съм
Изображение Изображение Изображение

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 06 Апр 2020, 00:24

AsusRogStrix написа: 06 Апр 2020, 00:19 Gmail съм
Направих няколко тестови емайла от форума към Gmail и от 5 изпратени 5 получени в папка Спам. Не знам наистина защо не си получил нищо.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от illusion » 06 Апр 2020, 07:32

Най-добре разреши select и paste във форума ти, защото не мога да си копирам ника за да вляза..

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта