Търся човек за отваряне на нов проект.

Търсите си екип или човек/хора за вашия сайт/сървър? Предлагате услугите си или търсите верига към която да се присъедините? Пишете тук!
Аватар
GoT_HiGH
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2020, 14:05
Местоположение: Unknown
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от GoT_HiGH » 03 Апр 2020, 10:10

Търся човек да отворим нов гейм проект свързан с всякакви игри, не само цс. Като за начало обмислям да платим домейн за 1 год и хостинг за 6 месеца. Ще си разделим средствата за отварянето на сайта и двамата ще имаме достъп до всичко, ще бъдем собствениците. Името на сайта ще бъде лесно запомнящо се и много удобно. Аз ще се гружа за уеб частта, мога да помагам и за сървъри. Обмислям и тези дни да си взема 1 впс машинка, на която да пусна няколко сървърчета. Моля пишете ми на лично само сериознощи, за старта на сайта са нужни 50лв, аз съм готов да поема половината за момента. Ако не Ви отговарям веднага, моля не ме спамете, имам малко работа тези дни и не съм много свободен.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 03 Апр 2020, 10:15

Не знам защо си мислиш, че всичко става с пари. Първо опитай с безплатен форум и единствено платен хостинг на сървърите, докато не се разчуе, после надграждай. Няма смисъл да се ошушкаш за момента.

Аватар
GoT_HiGH
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2020, 14:05
Местоположение: Unknown
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от GoT_HiGH » 03 Апр 2020, 10:39

Drea<M>40BG ;]] написа: 03 Апр 2020, 10:15 Не знам защо си мислиш, че всичко става с пари. Първо опитай с безплатен форум и единствено платен хостинг на сървърите, докато не се разчуе, после надграждай. Няма смисъл да се ошушкаш за момента.
Смятам, че по 25лв на човек няма да са проблем, чак пък ''ошушкване'', с какво ще се докажем, ако не се направи сериозен старт, според мен е крайно несериозно с безплатни хостове или домейни. Също така на безплатен хост бутането на сайта ще е доста лесно, ако някой се захване де. Идеята ми е да се направи сериозен старт, и без това къде са 25 кинта, днеска си ги дал за тва, утре за онова и така и без това ще бъдат изхабени.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 03 Апр 2020, 11:31

25 китна само на месец за сайта, ами сървъри? Ами друго? И грешиш, безплатните хостинги не могат току-така да се спрат, просто използвай правилния. Единственото, което е минус, е че не предлагат Remote MySQL, т.е не можеш да подкараш банлист и LGSL. Това твърдение "добър старт" отмина още от 2016.

Аватар
GoT_HiGH
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2020, 14:05
Местоположение: Unknown
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от GoT_HiGH » 03 Апр 2020, 12:28

Drea<M>40BG ;]] написа: 03 Апр 2020, 11:31 25 китна само на месец за сайта, ами сървъри? Ами друго? И грешиш, безплатните хостинги не могат току-така да се спрат, просто използвай правилния. Единственото, което е минус, е че не предлагат Remote MySQL, т.е не можеш да подкараш банлист и LGSL. Това твърдение "добър старт" отмина още от 2016.
25 лева от човек всяка година*** Както казах домейна и сайта ще бъдат заплатени за 1 година. А да и също банлист/лгсл и други притурки няма да работят. Моля не спами, дано схванеш какво се опитвам да кажа. Също така проекта няма да е само за цс, машината ще я плащам аз, просто си търся човек, който може да управлява екипа и сайта, докато аз ще го направя (самият сайт).

Аватар
нЗеро
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Мар 2020, 22:22
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от нЗеро » 03 Апр 2020, 14:04

Нещо не ми се връзват нещата, 3 дни беше при нас и вчера излизаш с причината че имаш семейни проблеми, пък днеска нов проект.
Не ти се сърдя, все още си на 16 ... дано в следващия проект, бъдеш по сериозен.
name: |AWP BATTLE| # NZERO [BEST MAPS]
IP: 91.132.63.21:27016

Аватар
GoT_HiGH
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Мар 2020, 14:05
Местоположение: Unknown
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся човек за отваряне на нов проект.

Мнение от GoT_HiGH » 03 Апр 2020, 14:21

нЗеро написа: 03 Апр 2020, 14:04 Нещо не ми се връзват нещата, 3 дни беше при нас и вчера излизаш с причината че имаш семейни проблеми, пък днеска нов проект.
Не ти се сърдя, все още си на 16 ... дано в следващия проект, бъдеш по сериозен.
Мхм не съм бил при вас, просто исках да ви помогна със системата. В темета също съм написал, че тези дни имам работа и нещата няма да станат веднага. Първо трябва да се обмисли идеята, да се оформи форума/сайта и след това ще се мисли за всичко. Нямам против вас, просто сайта ви е замо за цс 1.6, стигнах до някъде с оформянето на системата, която мислих да ви дам, но наистина нямам време сега. Не съм казал, че всичко ще стане на юрош, проект не се отваря за 1 ден. Трябва идея, осмисляне, оформяне и чак след това да се процедира. Успех с вашата верига!
Последно промяна от GoT_HiGH на 03 Апр 2020, 14:51, променено общо 1 път.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Набиране на екипи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта