Форума нараства

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Форума нараства

Мнение от wrath » 10 Фев 2018, 13:14

Ето ,че и AMXX-BG почти е достигнал 1000 потребителя.. Идеята ми е да се организира нещо интересно като турнир или някаква томбола за отпразнуване. Какво мислят останалите? :bg:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Форума нараства

Мнение от TheRedShoko » 10 Фев 2018, 22:57

За турнири и томболи се изискват средства, но при положение, че от форума не се печелят никакви пари, а само се плащат (визирам Extreme и парите, които дава за domain и hosting). Не смятам, че може да се организира нещо подобно.

Аватар
Twistty
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Фев 2018, 21:17

Форума нараства

Мнение от Twistty » 10 Фев 2018, 23:00

TheRedShoko написа: 10 Фев 2018, 22:57 За турнири и томболи се изискват средства, но при положение, че от форума не се печелят никакви пари, а само се плащат (визирам Extreme и парите, които дава за domain и hosting). Не смятам, че може да се организира нещо подобно.
Напълно съм съгласен с Модераторът. Постоянно се дават пари за сървърите, форума и за много други неща (не си мисли, че са богати и ей така ще си дадат парите, за томбола или нещо подобно). Ако имат възможност, те ще преценят какво да направят с излишен капитал.

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Форума нараства

Мнение от Smok3Pot » 10 Фев 2018, 23:25

Томбола по случай 1000 потребителя

1-во място 3 private plugin-а по поръчка.
.... и така..надявам се ми хванахте идеята

Аватар
Twistty
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Фев 2018, 21:17

Форума нараства

Мнение от Twistty » 10 Фев 2018, 23:28

Smok3Pot написа: 10 Фев 2018, 23:25 Томбола по случай 1000 потребителя

1-во място 3 private plugin-а по поръчка.
.... и така..надявам се ми хванахте идеята
:headbang: Щом плъгините са привейт, това значи са лични или се заплащат за да ги получиш, за което пак се дават пари. xD
Научете се, че няма хората ей така заради вас ще тръгнат да правят томболи. Когато те преценят, ще направят. Нямат просто нужните средства за да я направят ...
Най добре е да се заключи тази малоумна тема.

:lock: :tnx:
Smok3Pot написа: 10 Фев 2018, 23:33 Твоето мнение важи колкото и на останалите,не си мисли,че само теб ще се има в предвид.
Не искам да споря... не се мисля за център на вниманието като някой хора, просто малоумните ви мнения направо :tooth:
И ако някой който няма сървър и спечели, за какъв чеп ще му помогнат тия неща o_O, турнирът ще бъде направен за нищо :clap:
Последно промяна от Twistty на 10 Фев 2018, 23:47, променено общо 2 пъти.

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Форума нараства

Мнение от Smok3Pot » 10 Фев 2018, 23:33

Твоето мнение важи колкото и на останалите,не си мисли,че само теб ще се има в предвид.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Форума нараства

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 10 Фев 2018, 23:48

Добре, модератор е прав. Или да се организира нещо леко, като ранг по избор във форума, членове във ВИП групата и т.н. Нека просто има нещо. Малко, но от сърце. ;)

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Форума нараства

Мнение от TheRedShoko » 10 Фев 2018, 23:53

Той има предвид някой от екипа да ги направи, но писането на код не е толкова лесно. Всеки занимавал се с това знае, че всичко зависи от заявката. Давам пример. Едно е да поискаш сайтче, което да представя теб и фирмата ти, което да има 2-3 статични странички и друго е да искаш някой да ти направи копие на Facebook. Разликата е от плъгин до плъгин. Бройка private плъгини е доста относително количество материя, което аз лично не бих предложил за награда.

Както вече казах, постовете и ранговете се заслужават, а не се подаряват. За да станеш ВИП трябва да положиш усилия и да помагаш на форума и потребителите.

В крайна сметка, все още сме на 905 потребителя. Има време до 1000, ако ще се прави нещо, ще се измисли. Има време до тогава.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Форума нараства

Мнение от OciXCrom » 11 Фев 2018, 00:29

Имам няколко кодове за Steam игри, които съм получил преди време и не съм използвал, тъй че може да измислим нещо. Има време до 1000.

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Форума нараства

Мнение от wrath » 12 Фев 2018, 17:51

А защо никой от вас не обърна внимание на турнира? Аз мога да подсигуря сървър ,имам хост до 16.03 от 4Vendeta и без това няма какво да го правя сървъра.. Ако нещо за 5on5 примерно ,може да направим ,не мисля ,че всички ползват Steam за кодовете ,но и това може да се вземе в предвид.

Относно теб ,Twistty.. Нямаш правото да говориш така за мненията на останалите ,брей.. Били малоумни.. Твойте като са многоумни пък си ги изказвай в цс-хлапе.инфо ,не тук. Тоя форум е малък ,но е най-добрият и никой не иска такива като теб. Надявам се да не си ме разбрал погрешно ,не искам да те обидя. :beer:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта