Предложения и идеи за уеб сайта

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
HybridMind
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 62
Регистриран на: 11 Окт 2016, 14:41
Местоположение: var/www
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 46 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от HybridMind » 02 Дек 2021, 23:02

В тази тема може да предлагате идеи за уеб сайта. Най-добрите идеи ще бъдат добавени.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от s1lata » 02 Дек 2021, 23:17

Направете качествена и готина статистика на сървърите ни.. каква е файдата да рекламираме тук ако поне такава няма? Хубава статистика + динамични банери според мен не е лоша идея, замисли се. И без това модераторите се оплакват от gtrs че банери не излизат а други като примерно "тези които използвам за мойте сървъри" не са реални.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от d3ath2435 » 02 Дек 2021, 23:50

s1lata написа: 02 Дек 2021, 23:17 Направете качествена и готина статистика на сървърите ни.. каква е файдата да рекламираме тук ако поне такава няма? Хубава статистика + динамични банери според мен не е лоша идея, замисли се. И без това модераторите се оплакват от gtrs че банери не излизат а други като примерно "тези които използвам за мойте сървъри" не са реални.
Извинявам се за излишния спам, но по тази тема май май ще трябва да се обърнеш към собствениците на сайта. Ако не виждаш момчето е Developer, а не собственик и каквото те кажат това ще да е. След като така е направена системата, значи че така е поръчана и това искат! А и вече всяка верига е с г/д една и съща система, задължително мониторинг и банер статистика и т.н. Всичко е едно и също и нищо ново и различно! Ако трябва да изкажа мнение по цялото това общество, то ще е - Тематиката на форума и това което се подразбира от заглавието - AMXX-BG - Новата генерация в Half-Life скриптирането, определено не трябва да се отклонява от своята идея!!! Форума трябва да си остане само и единствено за Half-Life скриптиране и т.н. Аз лично мисля, че мониторинг е излишен, реално в началната страница има раздел новини в който не се пише нищо (може там да се публикуват новини около развитието на Half-Life скриптирането), закачени сървъри и това е. Не искам да ме разбира погрешно Хибрида, свършил си е работата така както е заявено, а собствениците да помислят малко над това как да развият още и още Amxx-BG. Ако толкова се държи на мониторинг - пуснете отделен домейн с мониторинг система! 100% ще има интерес щом ще е проект към AMXX-BG!!!!
От доста време съм потребител, влизам доста редовно (стои отворен постоянно в таба на Chrome xD ) и изразявам просто мнение без никакви други мисли! :surrender:

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от OciXCrom » 03 Дек 2021, 00:29

Всъщност динамични банери изобщо не е лоша идея. Особено ако започнат масово да се ползват в други сайтове, това лесно може да привлече нови потребители.

Аватар
HybridMind
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 62
Регистриран на: 11 Окт 2016, 14:41
Местоположение: var/www
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 46 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от HybridMind » 03 Дек 2021, 01:18

Ако някой направи изображенията - ще ги направя. Иначе това за статистиката на сървърите на мен ми се струва ненужно, всеки втори сайт вече има това нещо..

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от s1lata » 03 Дек 2021, 07:24

Нямах предвид втори сайт а проста статистика на посещенията на сървърите дневно/седмично/месечно, това при хлапетата ми хареса,но не знам колко е реално

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от Siska » 03 Дек 2021, 11:34

От доста време насам долу в чата , когато редактираме едната дума е на български , а другата на английски...
Изображение
И "edit" е така , но предполагам , че сте го оставили за по кратко...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от s1lata » 03 Дек 2021, 13:18

OciXCrom написа: 03 Дек 2021, 00:29 Всъщност динамични банери изобщо не е лоша идея. Особено ако започнат масово да се ползват в други сайтове, това лесно може да привлече нови потребители.
Замисли се над онлайн статистиката както примерно е в "GTRS".. да можем да виждаме как се справят нашите сървъри. Отделно ако избарате хубави банери за сървърите в 2-3 размера кавкито вие изберете, ще бъде много полезно за самия форум на амхх-бг.. няма да търчим по други сайтове и да копираме мизерните им банери които повече приличат на реклама отколкото да свършат работа. Може също да се направят ранкове на сървърите, защото като гледам много сървъри се добавят тук.. измислете нещо с което да привлечете буустовете.. тук все пак влизат една камара хора които могат да видят нашите сървъри! Коментара на death в случая верно си е безмислен, защото все пак cs сървърите вървят ръка за ръка с half скриптирането.. ако ги няма тях.. няя да има и скриптиране :coolface:
Така че няма да е зле да вкарате нови опции специално за сървърите ни. :hooray:

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 04 Дек 2021, 13:27

HybridMind написа: 03 Дек 2021, 01:18 Ако някой направи изображенията - ще ги направя. Иначе това за статистиката на сървърите на мен ми се струва ненужно, всеки втори сайт вече има това нещо..
Ако няма кой да ти ги направи аз ще се заема.

Аватар
hoho44
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2021, 16:07

Предложения и идеи за уеб сайта

Мнение от hoho44 » 28 Дек 2021, 16:15

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 28 Дек 2021, 16:17, променено общо 1 път.
Причина: Излишно мнение. +1 предупреждение!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта