Оплакване от zolfeca

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от EMOTO2.COM » 24 Яну 2021, 03:15

Така, искам да се извиня предварително на автора на темата и на собствениците на форума за това което ще направя/напиша по-долу.

При опит да помогна на автора на темата да реши своя проблем с безкрайния рунд и warmup-a моят втори отговор в темата е изтрит (този се води вече 3-ти). Изтритият отговор по никакъв начин не нарушава правилата на форума и реално няма защо да бъде изтриван още по-малко, че се опитвам да разреша чужд проблем. До колкото помня с точност бях написъл това: "Незнам поради каква причина неизползваш regame-а с който ще си решиш проблема... по какъв начин пускаш безкрайния рунд?". Иииии познайте от кой най-вероятно е изтрит отговора ми? Изтрит е от един мега разбирач на плугини, мега разбирач на сървъри и не на последно място мега гъзолизач - @zolfeca . Предполагам много дупенца е излизал понеже в рамките на 1-3 дни от обикновен потребител се превърна в AMXX Скриптър (незаслужено без дори да има 1 свой качен плугин в форума) и Модератор. Моят отговор и неговият който е написъл
"Ами прикачи плъгина, в който е безкрайния рунд."
почти по нищо не се различават с единствената разлика, че е възможно автора да блокирва свършването на рунда не с амхх плугин а с metamod плугин или с команда, което съм го обмислил предварително и така съм си оформил отговора.
Съвет към @zolfeca: предлагам ти занапред да внимаваш какво пишеш към мен или ми изтриваш. От постъпките ти и от писането ти разбирам, че си някое дете което лети из облаците и се мисли за велик като е модератор в този форум. Не ти предлагам да изтриваш този 3-ти отговор колкото и да не ти харесва защото тогава ти гарантирам, че форума ще бъде залят от спам и всички ще разберат що за стока си.
Последно промяна от OciXCrom на 24 Яну 2021, 14:30, променено общо 1 път.
Причина: Разделена тема.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от OciXCrom » 24 Яну 2021, 15:08

За изтритото мнение имаш извинение от zolfeca понеже не е обърнал внимание на втората част от мнението и е видял само това:
емото - сложете регейм
въпорсния - няма да слагаме регейм
емото - защо не слагате регейм
Относно другата част от оплакването ти, просто не мога да си повярвам какви глупости прочетох.

Този, за който казваш, че "в рамките на 1-3 дни се превърна в Бог" е някой, който лично аз познавам минимум 10 години от iPlay, където е бил отговорник, модератор, глобален админ, скриптър и все още е 75% от написаните неща. Освен аз, не мисля, че някой друг от екипа не познава този човек и не е бил в един екип с него в някоя друга свестна верига. Така, че излишно е да спорим какви са неговите умения и да намесваме лизане на нечии дупенца. Всички главни администратори тук са били или все още са част от някоя голяма верига, така че да изпитваме уменията и да даваме пробни периоди на дългогодишни доказали се наши колеги от въпросните вериги е напълно безсмислено. Още по-смешно е да казваш, че позицията му тук е "незаслужена" при положение, че не го познаваш.

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от Siska » 24 Яну 2021, 16:05

Emoto явно е по-емоционален човек и в желанието си да помогне , когато е бил коригиран се е разсърдил.
Нека да си помагаме тука и да си правим хубави сървърчета и да се радваме. Нали затова сме се събрали ?
Емо , не се сърди за дреболии...
Всичко хубаво , хора :)
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от FPS-Gam3r » 24 Яну 2021, 17:10

Аз също познавам @zolfeca и смело твърдя ,че е много навътре с нещата, може да се е получило объркване но в никакъв случай не е дете !!!

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от EMOTO2.COM » 24 Яну 2021, 17:30

OciXCrom написа: 24 Яну 2021, 15:08 За изтритото мнение имаш извинение от zolfeca понеже не е обърнал внимание на втората част от мнението и е видял само това:
емото - сложете регейм
въпорсния - няма да слагаме регейм
емото - защо не слагате регейм
Относно другата част от оплакването ти, просто не мога да си повярвам какви глупости прочетох.

Този, за който казваш, че "в рамките на 1-3 дни се превърна в Бог" е някой, който лично аз познавам минимум 10 години от iPlay, където е бил отговорник, модератор, глобален админ, скриптър и все още е 75% от написаните неща. Освен аз, не мисля, че някой друг от екипа не познава този човек и не е бил в един екип с него в някоя друга свестна верига. Така, че излишно е да спорим какви са неговите умения и да намесваме лизане на нечии дупенца. Всички главни администратори тук са били или все още са част от някоя голяма верига, така че да изпитваме уменията и да даваме пробни периоди на дългогодишни доказали се колеги от въпросните вериги е напълно безсмислено. Още по-смешно е да казваш, че позицията му тук е "незаслужена" при положение, че не го познаваш.
Първо искам да благодаря за разбирането от твоя страна. Неочаквах да сложиш отговорът ми в отделна тема за което имаш мойте адмирации. Всъщност прав си, този ник ми е известен от няколко месеца и не го познавам добре. Ако е използвал друго старо име някъде, може и да се сетя кой е и какво умее. Аз имам пълен респект и уважение към абсолютно всеки в този форум, докато не видя обратното държание от потребителя. Това което съм написъл е базирано на видяното до тук в този форум и немисля, че съм сгрешил с нещо. Дано след този случай човекът проумее къде е згрешил и да не пребързва или да прави грешки било с мен или с други потребители. Нямам какво повече да напиша по този въпрос, живи и здрави! :o
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от illusion » 24 Яну 2021, 17:36

След като всичко е изяснено, заключвам темата. Ако администратор сметне, че темата има още нужда да се дискутира, нека я отключи. В крайна сметка е добре, че всичко приключи без излишни спорове, това е ново в този форум.

Приятен ден на всички.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Оплакване от zolfeca

Мнение от OciXCrom » 24 Яну 2021, 21:19

Ако е използвал друго старо име някъде, може и да се сетя кой е и какво умее.
Никът му не е променян от 2011 година.

Мило ми е, че се разбрахме. Приятен ден.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта